2018 SAAB OLEMA TEGUS SPORDIENNUSTUSTE AASTA

Pole mingit kahtlust, et käesolev aasta saab olema spordiennustuste tööstuse jaoks tegus aasta. Spordifännid üle maailma ootavad pikisilmi 2018 FIFA World Cup’i Venemaal. 54 meeskonda lähevad omavahel võistlustulle, et võita auhind, mille võiduvõimalus presenteerib end vaid kord nelja aasta jooksul – jalgpalli muutuvas maailmas tundub neli aastat aga terve igavik.

ON OODATA VÄRSKET VERD

Tänu World Cup’i erakordsusele tõmbab see aga ligi ka palju neid, kes muidu spordiennustusi ei teeks – jalgpallifänne, kes ei ole igapäevased hasartmängude harrastajad. Kuid turul on nii palju erinevaid online kasiinosid, et parima kasiino valik võib osutuda oodatumast keerukamaks – kes pakub parimat spordiennustuse kogemust? Kelle totalisaator koorib väiksema protsendi? Selle väljaselgitamiseks tasub ringi vaadata erinevate online kasiinode veebilehtedel ja uurida, mis soodustusi nad uutele registreerijatele pakuvad. Vahel pakuvad online kasiinod sooduskoode ja allahindlusprotsente ning aasta 2018 Maailmakarika eel on kindlasti paljud kasiinod valmis pisut enam pingutama, et uued panustajad just enda leheküljele mängima saada.

MUID SPORDIENNUSTUSTE VÕIMALUSI

Peale Maailmakarika võistluste jalgpallis on spordiennustuste populaarsus ka laiemas plaanis aina kasvavas trendis ja spordiennustuste kasvu ennustatakse 2018. aastal ka muudel spordialadel, nagu korvpall, poks, hoki pluss igasugused suuremad võistlused. Näiteks tõstsid ka Korea taliolümpiamängud spordiennustuste arvukust tunduvalt, kuna iga võistleva riigi kodanikud soovisid panuseid tehes oma koduriigi võistlejatele ja meeskondadele veelgi suuremat poolehidu näidata. Totalisaator on aasta algusest tihedalt töös ja ei kavatsegi peatuda.

ÄPID JA MEELDETULETUSED

Spordiennustuste entusiastidele pakutakse tänapäeval lugematul arvul uusi võimalusi oma spordialasid jälgida, neile panuseid teha, pidevalt uudiskirju ja meeldetuletusi saada ja üldse igatepidi läbi võrgu kõigega kogu aeg kursis olla. Kui internetis panustamistest jääb väheks ja tahaksid, et totalisaator oleks sinu päralt 24/7 – ükskõik, kus sa ka ei viibiks, on paljud kasiinod loonud erinevaid äppe, mida saab igaüks enda mobiiliseadmesse laadida ja seeläbi kogu aeg ühenduses olla. Ilmselt on selline kättesaadavuse suurenemine ka üks oluline spordiennustuste kasvava trendi põhjuseks ja mida edasi areneb tehnoloogia ja igasuguste teenuste kättesaadavus, seda enam neid ka kasutatakse.

Mulle isiklikult tundub see muidugi totaalse informatsiooni üleküllusena, kui mu mobiiliäpp mind pidevalt millestki teavitada tahab ja mu meilile järjest spämmi tuleb – kuid tõelise spordiennustuste fänni jaoks ei tundu see probleemiks olevat ja inimesed kasutavad uusi tehnoloogiaid ja programme suurima rõõmuga.

Seega, elagu totalisaator! Ja soovin ka teile põnevat spordiennustuste aastat 2018!