Book of Ra strateegiad

Mänguautomaadid on seda tüüpi hasartmängud, mille puhul pole võimalik ette näha, millised sümbolid ekraanile ilmuvad. Tulemus sõltub peamiselt sellest, kas mängijat saadab parasjagu õnn. Muidugi on ka hulk selliseid mängijaid, kes eelneva tõdemusega nõus ei ole.

Allpool vaatame mõningaid trikke, mille abil püütakse võit välja meelitada. Pole tarvis valesti aru saada – internetis leiab hulga juhiseid selle kohta, kuidas kiiresti miljonäriks saada, kuid poleks tarvis neile tähelepanu pöörata. Tahame või mitte, aga tihti soovitakse teiste ebaõnnele rajada enda õnne. Kõiksuguste strateegiate kohtade levib info erinevates foorumites ja YouTube-videodes. Sealt leitav informatsioon ei pruugi olla õige, isegi kui kõike on justkui ekraanilt näha.

Tõde strateegiate kohta

Kui esimesed mänguautomaadid olid väga primitiivsed ning töötasid mehhaaniliselt, siis nüüdseks on kõik mänguautomaadid elektroonilised ning neid juhib sisemine programm. Sellised mänguautomaadid on kaitstud kõiksugu modifitseerimise eest, et vältida võimalust neid mõjutada. Ausalt öeldes on väga vähe võimalusi tulemust ette näha, kuigi on üks trikk, mis töötab pea kõigi populaarsemate mänguautomaatidega (http://optibetkasiino.ee/)

Nimelt – kui automaat on hiljuti suure summa välja maksnud, on selge, et samal automaadil läheb tarvis aega, et koguda raha, mida siis jälle mängijatele laiali jagada. Seega, kui hiljuti on automaadist võidetud, ei maksa selle juurde istuda, lootes, et teil veab samamoodi kui eelmisel mängijal.

On veel üks viga, mis suurt võitu ei too. Kui teie panus on mängides tõusnud mitmekordseks, on parem mäng lõpetada ja raha välja võtta. Paljud panevad võidetud raha uuesti mängu, lootes, et neil õnnestub nii lühikese aja jooksul teistki korda võita, kuigi enamasti nii ei juhtu. Kõige mõistlikum on võidetud summa välja võtta ning lisaraha üle rõõmu tunda.

Kõige parem strateegia mänguautomaatide mängimisel on mitte minna vihale ning rõõmustada kõigi võitude üle. Kui alustate viie euroga ning mõne aja pärast on teil koos juba 50, on see piisavalt hea tulemus, et selleks õhtuks mängimisele lõpp teha.