Inimtüübid, kellele meeldib spordiennustustes osaleda

Pole saladus, et spordiennustused meelitavad ligi erinevat tüüpi inimesi. Nii mõnegi neist võime teatud tunnuste järgi kiiresti ära tunda. Pakume lühikest ning mitte liiga tõsist ülevaadet inimtüüpidest, keda ühendab üks – spordiennustustel osalemine.

  • Sõber, kes soovib kõige peale kihla vedada. Ilmselt tunnevad kõik inimest, kes ka kõige väiksema vaidluse peale julgelt ütleb: “Veame kihla!” Nende jaoks on kihlveod sobiv hobi, kuna sõbrad on tema soovist kihla vedada juba ammu tüdinenud. Eriti kui soovitakse kihla vedada asjade peale, mis tegelikult kedagi ei huvita.
  • Matemaatik. Matemaatilise mõtlemisega sõbral on vaid üks soov – kuidas kasutada oma analüütilist mõtlemist selleks, et kihlveokontorilt kogu raha kätte saada. Tema mõistus töötab teisel tasemel ning kasutada seda lihtsalt igapäevakulutuste üle arve pidamiseks oleks talle igav. Koefitsiendid ning statistika on matemaatikat armastava inimese jaoks nagu lõbustuspark.
  • Spordisõber, kes ei saa oma suud kinni hoida. See inimene kuulub enamasti diivanisportlaste sekka, kes teab alati, kuidas oleks õige mängida. Samas ei piisa talle ka niisama kommenteerimisest. Ta soovib olla osa protsessist, ainult et ilma päris sporti tegemata. Spordiennustus on suurepärane võimalus, kuidas üheaegselt oma teadmisi näidata ning kaasa elamist veelgi kirglikumaks teha.
  • Proff. Tema võib üheaegselt ette ennustada kümne mängu tulemuse ning keegi ei tea, kuidas ta seda teeb. Vahest on tal mingi süsteem. Vahest käib ta läbi kõrgemate jõududega. Koolis ei pruukinud ta populaarne olla, kuid nüüd on temast saanud kohalik legend.
  • Küllaltki meeleheitik sell, kellel kuulduste järgi on ka päris töö, kuid kes pidevalt aina panuseid teeb. Kohtades, kus saab ennustusi teha, kutsutakse seda inimest juba mööbliks. Ta on siin nii sagedasti, et kõik teavad teda ning kõigile naistele on ta proovinud edutult külge lüüa. Kogu tema olemusest ja riietusest kostab sõnum: “Olen hull, meeleheitel ja üksik”.
  • Inimene, kes endale panustega elatist teenib. On ka selliseid, kuigi mitte igaüks ei küündi nii kaugele. Need inimesed võtavad ennustusi kui tööd ning nende panused kannavad ka vilja (tennisele panustamine). Nad võivad endale lubada suhteliselt uhket elustiili, kuigi pidevalt püsib see kui noateral, kuna on pidev hirm, et enam suuri võite ei tule või raha ei jätku isegi elamiseks. Kihlveokontoris “töötamiseks” on tarvis tugevaid närve.