Kust Blackjacki mängimise kohta rohkem infot leida?

Tahaksid õppida Blackjacki sügavamalt mõistma, kuid ei tea, millist raamatut valida või millise internetilehe sisu usaldada? See on tänapäeva inforohkuse juures üks põhiline probleem, et vahel lihtsalt ei saa enam aru, mida uskuda, mida mitte. Valikuid on nii palju, et ei tea, kust alustada. Just seetõttu tahaksin teile välja tuua erinevat kirjandust ja erinevaid interneti allikaid koos väikese kirjeldusega ning loodetavasti aitab see teil selles infolabürindis paremini oma tee leida!

Blackjacki mängu käsitlevad raamatud, mida võiks lugeda

Kaartide lugemine on tõeline kunst ja selle äraõppimine ei ole kergete killast, kuid just tänu nendele raamatutele, mis ma siin ära toon, võid sa hakata Blackjacki hoopis teisiti nägema kui seni.

Donald Schlesinger: Blackjack Attack – Üks tugevamaid matemaatiukuid Blackjacki maailmas, Donald Schlesinger, võrdleb erinevate kaardiloendamissüsteemide tugevusi eri olukordades.

Arnold Snyder: Blackbelt in Blackjack – Üks kergemini loetavaid Blackjacki autoreid Arnold Snyder kirjutab kõigest sellest, millest peaks Blackjacki mängimist alustades teadma.

Rick Blaine: Blackjack Blueprint – Hea raamat, mis katab kõik põhiteemad alates baasstrateegiast ja loendamissüsteemidest kuni keerukamate tehnikate ja meeskonnamänguni välja.

Bryce Carlson: Blackjack for Blood – Arutelu erinevate kaardiloendamissüsteemide teemadel, ning et kuidas mitte vahele jääda. Selles raamatus on ka ära toodud arutelusid strateegiatest, mis ei ole legaalsed, seega ei tasu sealt õpitut kohe rakendama hakata, vaid tasub enne taustatöö ära teha, et mis on kasiinodes seaduslik ja mis mitte.

Ian Andersen: Burning the Tables in Las Vegas – Üks parimaid arutelusid teemal, kuidas pikaajaliselt edukalt mängida, ilma et see liialt silma torkaks.

Ken Uston: Million Dollar Blackjack – Tänaseks ehk pisut vanavõitu raamat, kuid siiski huvitav lugemine, kuna Ken Uston oli mees, kes populariseeris meeskonnamängu Blackjackis. Oma raamatus vaatab ta läbi mitmeid erinevaid kaardilugemissüsteeme ja edasijõudnute tehnikaid.

Kevin Blackwood: Play Blackjack Like the Pros – See raamat katab teemad baasstrateegiast, kaardilugemissüsteemidest, raha majandamisest ja meeskonnamängust.

Lisaks on veel terve rida häid raamatuid, kuid ülaltoodud raamatud võiks kindlasti läbi lugeda, kui sind kaartide lugemise tehnikad ja muu Blackjackiga seonduv huvitab.

Internetileheküljed, mis Blackjacki tutvustavad

Kui aga tahaksid kiiremaid lahendusi, siis toon ära ka mõned veebilehed, mis adekvaatselt Blackjacki reegleid ja strateegiaid tutvustavad:

ThePogg.com – Blackjacki giid reeglite, nõuannete ja kasiinoarvustustega. Lisaks pakub see baasstrateegia kalkulaatorit.

BlackjackInfo.com – erinevate kaardiloendamissüsteemide ülevaade.

Blackjack in Color – ebatavaline tasuta veebiraamat, milles on ka hunnik illustratsioone ja tabeleid.

Wizard of Odds pakub laia Blackjacki sektsiooni ja seal saad sa isegi koos treeneriga mängu õppida!

Loodan, et leiate siit üles oma lemmikud ja soovin teile põnevaid seiklusi Blackjacki radadel!

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=740