Mida kasiinod ei taha, et me teaksime?

Kas pole omapärane see, kuidas maailma tulusaim äri saavutavad selle, et inimesed jätavad oma raha sinna ilma igasuguste südametunnistuse piinadeta? Kasiinod, nii linnades kui ka internetis, on tegelikult nutikalt loodud mehhanismid.

Suurt rolli mängib näiteks sisekujundus, mis püüab mõjutada, et inimesed veedaksid kasiinos suure osa oma vabast ajast. Kas teadsite, et kasiinodes ei ole kunagi seinadel kellasid ning puuduvad avarad aknad, et ei näeks, mis väljas toimub? See on selleks, et kasiinos olev klient ei tunneks, kuidas aeg lendab.

 

Kliendi kasiinos hoidmiseks pakutakse ka erinevaid boonuseid, näiteks tasuta sööki või kohvi. Las Vegase kasiino pakub pileteid ka erinevatele meelelahutusüritustele, mis on eriti ahvatlev pakkumine. Paljud ei teagi, et mänguautomaatide ja mängulaudade paigutus on selline, et külastaja nende vahel juhuslikult ära eksiks ja välja ei pääseks.

 

Head kasiinod pakuvad tasuta jooke, et mänguhuvilisi nii kaua kui võimalik oma ruumides hoida. Kasiinodes saab mängida selliseid mänge, kus on võimalik küllaltki tihti võita, kuid pikemas perspektiivis on võitja alati kasiino.

 

Kui rääkida veel kasiinoruumide ülesehitusest, siis on restoran ja tualett enamasti kasiino tagaosas, et külastajatel kuluks nende otsimiseks võimalikult pikk aeg. Valgus, mida kasiinodes kasutatakse on enamasti rahulik ja soe, et meenutada kodu või külalislahket hotelli, mis rahustab ja tekitab tunde, et olete siia oodatud.

 

Hasartmängud pole tänapäeval välja mõeldud. Vähem või rohkem on need inimesi meelitanud alates kaugest minevikust. Vanadest aegadest kehtib ka väärarusaam, et võite on võimalik kuidagi ette ennustada. Sel põhjusel mõeldakse välja erinevaid strateegiaid ning arvutatakse tõenäosusi, millele ei saa tegelikult oma mängu rajada.

 

Üks suurimaid müüte on see, et piisavalt kaua mängides, on võimalik panustatud raha tagasi võita. Nii palju kui me seda ka ei tahaks, ei ole see tõde. Kui te pole mõnda aega juba võitnud, tasub tõenäoliselt teha väike paus.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=833