Mida online kasiinos (mitte) teha?

Mõned selle artikli näpunäited võivad küll näida elementaarsetena, aga sellegipoolest tasub neid kõiki meeles pidada, eriti kui pead ennast juba kogenumaks mängijaks.

Ära riku seadust

Eestis on nii tava- kui ka online-kasiinodes lubatud mängida alates 21. eluaastast. Kui oled noorem, siis varu kannatust. Isegi, kui Sul mingi pettusega õnnestub ennast online kasiino kasutajaks registreerida ja sissemakse teha, põrkad probleemidega kokku kohe, kui üritad võimalikku võitu sisaldavat väljamakset teha.

Online kasiinod teevad suuri pingutusi selle nimel, et seaduserikkumisi vältida ja võid olla üsna kindel, et varem või hiljem jääd Sa vahele- https://kasiino.com/online-kasiinod-internetikasiinod/.

Ära torma kasiino tervitusboonust kasutama

Iga online kasiino on loonud uute mängijate saidile meelitamiseks ahvatleva tervituspakkumise. Boonustega käivad aga alati kaasas mitmed piiravad tingimused – boonusraha tuleb enne väljamaksmist reeglina mitukümmend korda läbi mängida ja tavaliselt on küllaltki piiratud ka see kasiinomängude hulk, milles online kasiino uued mängijad läbimängunõudeid täita saavad. Enne boonusega seotud sissemakse tegemist loe kindlasti boonuse tingimused põhjalikult läbi ja vajadusel uuri kõik üksikasjad online kasiino klienditoelt järele. Kui tingimused on ebasoodsad, siis jäta see pakkumine vahele ja otsi uus online kasiino või teine pakkumine!

Ühe majapidamise / korteri peale ei tohi olla mitut online kasiino kontot

Ära ava sama arvutit või sama internetiühendust kasutades mitut kontot. Nende inimeste arv, kes online kasiinodelt uusi libakontosid luues mitmekordset tervitusboonust välja üritavad petta, on üllatavalt suur. Pea meeles, et online kasiinod oskavad suurepäraselt selliseid pettuskatseid läbi näha ja see võib Sulle väga kurvalt lõppeda. Kui aga Sinu korteris elab tõesti mitu inimest, kes samas online kasiinos mängida soovivad, saada enne registreerumist online kasiinole selgitav kiri ja küsi nende nõusolekut.

Ära loo online kasiino mängukontot, kui Sul pole fotoga dokumenti

Kui peaksid kunagi tabama suurvõitu, nõuavad peaaegu kõik online kasiinod, et tõestaksid oma isikusamasuse. Üheks oluliseks tõenduseks on fotoga dokument. Lisaks nõutakse ka aadressi tõendavat dokumenti (näiteks mõnda arvet, kus on Sinu nimi koos aadressiga). Kui Sul mingil põhjusel pole ühte neist kahest dokumendist, ära ennast online kasiino kasutajaks registreeri. Tee oma dokumendid korda ja alusta mänguga pärast seda.

Ära mängi strateegilisi oskusi nõudvaid mänge, kui Sa pole strateegiat selgeks teinud

Lisaks mängudele, kus õnnel on 100% roll, leidub igas online kasiinos ka mänge, kus on väiksem või suurem roll strateegial ja oskustel (näiteks Blackjack või videopokker). Enne kui niisuguste mängude mängimist alustad, tutvu kindlasti strateegia aluspõhimõtetega. See võib küll veidi aega võtte, aga kui oled piisavalt kannatlik, tasub see ajakulu ennast edaspidi väga hästi ära.

Kui ülaltoodud näpunäiteid arvesse võtad, oled juba astunud suure sammu edukaks kasiinomängijaks saamise poole!