Põhjused, miks valida pokker online

Kuigi online pokkeril on oma plussid ja miinused, siis tahaksin tänases artiklis keskenduda pigem online pokkeri plussidele ja tuua välja, mis võiksid olla need põhjused, miks otsustada just pokker online kasuks.

Mängude valik
Minu jaoks on see üks olulisimaid põhjuseid. Isegi kui kasiino või pokkerituba asub su kodu läheduses, ei pakuta tavakasiinodes nii paljusid erinevaid mänge, kui online kasiinodes. Piiratud mängude valik tähendab aga piiratud teenimisvõimalusi. Tavakasiinos tuleb sageli valida, kas mängida mängu, mis pole nii tulus või siis üldse mitte mängida, samas kui internetis on see valik peaaegu et piiramatu. Saad tükk aega ringi surfata ja otsida, kuni leiad hea mängu – mis võiks muide olla iga tõsiseltvõetava pokkerimängija eesmärk. Millegipärast aga paljud inimesed ei kasuta seda võimalust korralikult ära, mida pokker online kasiinod meile pakuvad. Inimesed on sageli mugavad ja logivad harjumusest muudkui samasse kasiinosse, samasse mängu.

Madalam teenustasu
Pokker online kasiinod võtavad enamasti väiksema vaheltkasu kui tavakasiinod. Kui tavakasiino võtab enamasti kuskil 10% panustest, siis internetis on see pea poole väiksem – kuskil 5%. On olemas ka väikeste panustega interneti pokkeritubasid, kus saab teha mikro – panuseid a’la maksimum 10 senti – sellistes kohtades sageli polegi teenustasu.

Sageli mängijad aga ei märka seda vahet, mis on tegelikult ju vägagi suur ja oluline. Pokker online kasiinod ei pea palkama diilereid, rentima ruume ja vahendeid – nad saavad endale lubada palju väiksemaid vaheltkasusid ja see ei tähenda samas, et nad vähem teeniksid. Ütleksin, et hoopis vastupidi – kuna pokker online mängud on kordades kiiremad, teenivad online kasiinod tunnis tehtavate panuste ja “käte” pealt suuremat raha kui tavakasiinod. Samuti ei kahjusta see mängijaid – kui oled võitev mängija, siis on online pokkeri puhul võimalik ka tunnis tänu kiiremale mängule rohkem teenida.

Mugavus
Internetikasiino on sama lähedal kui su lähim arvuti. Raha sissekanne oma kontole on ülilihtne ja lahendatav kiire ülekandega. Ei ole vaja kuhugi sõita, parkida, kasutada ühistransporti või kõndida. Ei ole vaja oodata järjekorras (alati leidub mäng, kus on ruumi), muretseda suurte kaasaskantavate summade pärast või autole bensiini ostmise pärast. Lihtsalt istud toolile, võtad arvuti ja võibki mäng alata. Samuti laieneb mugavus kogu sotsiaalsele aspektile – ei ole vaja end korda sättida, riideid valida, inimestega suhelda jne. Selle asemel saad hoopis teha muid asju, kui soovid: ma olen näiteks isegi pokkerimängu ajal süüa teinud, lehte lugenud ja telefonis rääkinud. Pole küll hea oma keskendumist ka üleliia muude asjadega häirida, aga mõte jääb samaks – pokker online võimaldab oma eluga rahulikult edasi tegeleda, ilma et peaks ette võtma suuremat aja ja energia kulutust, et minna kuhugi kasiinosse füüsiliselt kohale.

Vähem sagimist, rohkem mängu nautimist!