Rulett kasiinos – lõbus õhtu heade sõpradega

Käisime eile sõpradega kasiinos üle pika aja ja sai päris ehtsa ruletilaua taga mängitud. Olin juba unustanud kui kihvt selline elamus võib olla. Ilmselt aitas kaasa muidugi ka hea seltskond ja selles suhtes üldse ei propageeri hasartmängurlust, et me ikkagi harva käime kasiinos ja kodus ka online mängides püüame piiri pidada, et asi üle käte ei läheks.

Selles osas muide aitab endale limiitide panemine ka. A’la et ei käi rohkem kui paar korda aastas kasiinos või siis online mängides paned endale rahalise limiidi kuus, mida ei ületa. Sinna otsa muidugi veel mängust õigeaegselt väljumine ja et ei lähe lolliks panustega kui ei võida.

Tuleb osata kaotada

Vahel on nii, et ei võidagi midagi ja siis peab endaga veits võitlema ja lihtsalt leppima, et täna on nii ja kõik ning ei hakka üle panustama ja ootama, et mängid kuni võit tuleb. Eriti kehtib see ruleti puhul, sest seal on põhiline niikuinii õnn. Või kui tahad ikka kindlasti selle võidutunde kätte saada, siis mängi näiteks sama värvi peale kuni see värv tuleb. Või mängi poole laua peale. Võidusummad on siis ka väiksemad, aga samas võiduvõimalused suuremad.

Meil seltskonna peale tuli ka aeg-ajalt ikka kellelgi võit ära, aga siis järgmiste ringidega jälle võit kahanes. Kokkuvõttes väga suurde miinusesse keegi end ei mänginud ja asja meelelahutuslik pool oli seda kõike väärt. Eesmärk oli muidugi niikuinii rohkem sõpradega aega veeta ja elavas õhkkonnas õhtut veeta.

Parim strateegia on strateegia puudumine

Mängimiseks keegi mingeid strateegiaid ei hakanud kasutama, sest see on nii vana teema ja sellest on nii palju kirjutatud juba – veel rohkem kui ruletimängijaid, armastavad kasiinod mängijaid, kes kasutavad strateegiaid. Ükskõik mis moondusi ja trikke sa ka välja ei ponnista, siis kokkuvõttes see kuul lendab ikka iga kord suvalisse uude kohta. Kui sa just selgeltnägija pole, siis seda tõenäosust, kuhu kuul lendab, ikka naljalt välja ei arvesta.

Väidetavalt kaotab USA -s iga keskmine mängur kasiino ruletilauas 5%, vahet pole, mis strateegiat ta kasutab. Tundub üpris tõene väide, arvestades, et statistiliselt teenib kasiino juba puhtalt kasumit sellest, et sageli on mängus võidu tõenäosus 1:37 – le, aga võidusumma makstakse 1:35 – le suhtes. Näiteks USA-s ütleb statistika et maja eelis on 5,26%. Seega parimaks strateegiaks oleks üldse mitte mängida, aga see ei too samas ka ühtegi võitu. Nii olemegi oma ringkonnas kokku leppinud, et naudime aeg – ajalt seda mängu lõbu pärast ja loodame puhtalt õnnele. Liiga palju raha mängu ühe õhtu jooksul ei pane ja nii säilib ka kaotuse puhul positiivne mälestus koosviibitud õhtust.

Soovin teilegi kihvte õhtuid meeldivas seltskonnas ja selge peaga mängimist!