TOP 8 online mänguautomaadid

Mänguautomaadid on jätkuvalt ülipopulaarsed ja internetikasiinod ning mängudetootjad annavad endast kõik, et veelgi ägedamaid, värvikamaid ja paeluvamaid videosloti elamusi luua. Ning just online maailmas leidub suurim valik erinevaid mänge, millede boonused ja lisafunktsioonid ületavad tavakasiinode mänguautomaate kordades. Ühestki tavakasiinost ei leia sa ka 3D videoslotti, millede graafikate ja soundtrackide tase on videoslottide maailma täiesti uutesse kõrgustesse viinud. Alljärgnevalt tooks ära top 8 parimat 2017. aasta online mänguautomaati.

1. SECOND STRIKE

QuickSpin’i mänguautomaadil on 5 rullikut, 10 fikseeritud võidurida ja jackpot 100 münti. Tasuta keerutused puuduvad. Panused on 0.10 – 100 münti. Meelitab endaga mängima pigem väikese panuse tegijaid, kuna puuduvad ülisuured panustamise ja võiduvõimalused.

2. IMMORTAL ROMANCE

Need Microgamingu mänguautomaadid tulevad 5 rulliku, 243 võidurea ja 60,000 mündise jackpotiga. Mängu teemaks on vampiirid.

3. MEGA FORTUNE

NetEnt poolt toodetud mäng tuleb klassikalise 5 rulliku ja 25 võidureaga. Jackpot on progressiivne.
Mega Fortune’t peetakse üheks maailma parimaks progressiivse jackpotiga slotimänguks. Mega fortune mänguautomaadid tulevad koos magusa tasuta spinnide lisafunktsiooni ja “mega fortune” boonusmänguga, mille tulemusel võib mängijast saada multimiljonär.

4. AVALON II

Microgamingu 5 rullikuga mänguautomaadid on 243 võiduvõimaluse ja 120,000 – mündise jackpotiga. Avalon II The Quest For The Grail on keskaja teemalise slotimängu järg, mille tegevustik käib ümber Kuningas Arthuri ja Püha Graali. Kui sa oled mängu originaalversiooni juba mänginud, ootab sind järjemängu puhul ees hea üllatus!

5. FLAMING HOT

EGT välja antud mäng on taaskord klassikalise 5 rullikuga. Sellel on 40 võiduvõimalust ja jackpotiks 1,000 münti. Tegu on tüüpilise “fruit machine’i” ehk puuviljamasinaga.

6. GONZOS QUEST

Jällegi NetEnti tehnoloogia. 5 rullikut, 20 võiduvõimalust, jackpot 12,500 münti. Gonzo’s Quest põhineb ajaloolisel tegelasel Gonzalo Pizzaro’l, kes asus retkele, et leida kadunud kullast linn, Eldorado.

7. STARBURST

Netenti 5 rullikuga mäng hõlmab 10 võidurida ja 50,000 – mündist jackpoti. Mäng on pisut retrohõnguline ja koosneb värvilistest juveelidest, mis kiirelt sillerdades su silme ees vahelduvad ja kooskõlas rahustava muusikaga mängija põnevale kosmilisele rännakule viivad.

8. BOOK OF RA DELUXE

Novomaticu 5 rullikuga mäng. 10 võidurida. Jackpot 500 münti. Klassikalisele Book of Ra’le järgnenud uusversioon jätkab oma eelkäija teemat Egiptuse vaaraode varakambritest ja selle sügavuses peituvaid aardeid jahtivast avastaja – tegelasest.

KOKKUVÕTTEKS

Koostasin selle nimekirja erinevate 2017. aasta slotimängude ülevaadete ja kasutaja – statistikate põhjal ning julgen väita, et kõik need mängud kuuluvad nii oma funktsioonide kui ka graafikate ja teemade poolest absoluutsesse slotimängude tuumikusse!

Olgu mänguautomaadid teile armulised!