Ühenda spordibaaris meeldiv kasulikuga!

Spordibaaris saavad kokku sport ning meelelahutus. Aastate jooksul on spordibaare aina juurde tekkinud, mis lisaks uute klientide meelitamisele annavad võimaluse suuremateks võitudeks. Spordibaarides pakutakse erinevaid spordialasid, mõnes nõutakse kindlat riietust ning mõni üllatab hea toiduvalikuga.

Eesti spordibaarid, spordiennustus täidavad peamiselt kohviku ja baari rolli. Spordibaarid erinevad tavalistest baaridest selle poolest, et pakuvad võimalust vaadata olulisi spordiüritusi ning osaleda erinevate spordiga seotud panuste tegemises sealsamas, mitte näiteks kasiinos või internetis.

Erilise õhustiku loomiseks, kasutatakse neis baarides erinevaid spordiriistu ning muid kujunduselemente nagu autogrammiga särgid ja jalanõud. Paljudele meeldib seinale luua ka koduseid või rahvusvahelisi kuulsuste alleesid.

Natuke ajaloost

Sporti ja teisi päevakajalisi sündmuseid on baaride televiisorites ikka näidatud, kuid millal tekkisid esimesed spordibaarid?

Sõbralik kokkusaamine koos õlle ja suupistetega on alati olnud tavapärane nähtus, kuid esimesed spordile keskenduvad baarid tekkisid Californias seitsmekümnendate lõpus. Need olid esimesed baarid, kus hakati kasutama satelliittelevisiooni, et üle kanda kogu maailmas toimuvaid mänge.

Samas käib endiselt vaidlus selle üle, milline oli esimene seesugune baar. Esimese spordibaari tiitlit soovib endale näiteks üks USA perekõrts, kes kinnitab, et spordibaari funktsioone täitis see juba 1933. aastal.

Spordibaarid Eestis

Eestis on spordibaaridest saanud väga populaarsed meelelahutuskohad. Neid leiab kõigis suuremates linnades. Tallinnas on kõige suurem spordibaar Kristiine Keskuses olev Olybet, kus kantakse üle spordisündmuseid kogu maailmast.

Spordibaare avavad ettevõtted, mis on tihti seotud ka kasiinodega ning soovivad oma klientuuri laiendada. Meiegi spordibaarides saab kihlvedusid sõlmida. Soovime meelde tuletada, et kõiksuguseid hasartmänge mängides tuleb panuste tegemisse suhtuda mõistlikult.