UUS PÕNEV SLOTIMÄNG PLANET OF THE APES

Maailmakuulsal Hollywoodi kassahitil põhinev kasiinomäng “Planet of the Apes” ehk “Ahvide Planeet” on uus ja põnev slotimäng, mis loodi NetEnt ja 20th Century Fox stuudio koostöös. Sellel on 3 rida, 10 keerlevat ratast ja 40 võidurida.

Mäng jaguneb kaheks teemaks ehk kahel erineval filmil põhinevaks mängualaks – “Rise of the Planet of the Apes” ja “Dawn of the Planet of the Apes”. Mäng Planet of the Apes kubiseb igasugustest boonustest ja lisadest ja on võrreldes mõne vanakooli slotimänguga, nagu näiteks Book of Ra, palju värvikam ja võimalusterohkem. Seal on võimalik võita 10 tasuta spinni, 15 tasuta spinni, siis on igasugu lisaboonuseid, mis annavad veelgi rohkem lisaspinne ja ka nende kasutamise võimalus on väga lai ja korrutajad kõrged. Kogu mängu jooksul käiakse läbi kahe ahvide armee juhi Caesar’i eluetapi – rise ja dawn.

SILM PUHKAB

Nagu sellelt mängult võiski oodata, on graafika võimas. Läbi mängu näidatakse originaalfilmide materjale ja ka lisagraafikad on väga hea resolutsiooniga. Sümbolite hulgas on nii rise kui dawn sümbolid: A, K, Q, J ja 10 mängukaarti mõlemal lauapoolel. Nii filmide inimestest kui ka ahvidest peategelased on kõik piltidena rullikutel esindatud. Lisaks ka filmidest tuntud eepiline muusika ja heliefektid aitavad tõelisele mänguelamusele siin korralikult kaasa. Tõeline uue meedia tüüpi slotimäng, mis ei jäta ilmselt kedagi külmaks.

OLULISED MÄNGUREEGLID

Hoia silm peal Caesari pildil – paremal poolel on see punases, vasakul poolel kuldses raamis. See tähistab metsikut kaarti ehk “wild card’i”, mis asendab ükskõik mis muud kaarti peale “scatter’i” ja “bonus’e”. Kui wild card katab vasakpoolsel mänguväljal terve ühe ratta, siis kopeeritakse see automaatselt parempoolse mänguvälja rattale.

Rise mängu boonus – sisuliselt iga kord, kui esimesel rattal on tulemuseks Rise boonuse sümbol, toob iga inimese ja ahvi pilt mängijale rahalise võidu.

Dawn boonus – Dawn boonuse sümbol viimasel rattal ehk rullikul tähendab seda, et kõik inimeste ja ahvide pildid muutuvad Dawn mängualal samaks sümboliks, mis muuseas valitakse juhuslikult. Siin on aga võiduvõimalus hea õnne korral kuni1,200 – kordne.

Siis on veel olemas boonus, kus mäng valib juhuslikult kummagi mängulaua kohta 1 sümboli ja peale rullikute keerlemist jäävad nähtavale vaid need pildid, mille mäng automaatselt välja valis.

Lisaks on veel olemas “Rise free spins” boonus, millega saab võita lisaspinne (eelaminitud tasuta 10 lisaspinni), samuti “Dawn free spins” (tasuta 15 lisaspinni), väiksem lisaboonus 3 tasuta lisaspinni võitmiseks jne.

Ütleme, et selle kõigega tutvumine võtab ehk natuke aega. Kindel aga on see, et mäng Planet of the Apes pakub kuhjaga põnevust ja võiduvõimalusi. Ei teagi teist nii rikkalike võiduvõimalustega slotikat kohe teist kõrvale pakkuda – nii et tasub järgi tsekkida!

Head seiklust Ahvide Planeedil ja uute kohtumisteni!